1988/89

1988
от ляво на дясно 1 ред седнали - Димитър Печикамъков, Любомир Русев, Ангел Минчев, Ценко Гавазов, МС Нако Дойчев, Левент Гавазов, МС Борис Илиев, Богомил Братоев (масажист)
Димитър Балабанов;
2 ред – ЗМС Добромир Жечев (ст. треньор), МС Ангел Червенков, Валери Ганев, Манол Манолов, МС Никола Велков, Л. Желев, Петър Бикарски, Иван Василев (треньор), Живко Жеков (лекар);
3 ред - Тошко Арсов, Асен Велинов, Кирил Рабчев, Теодоси Сотиров (администратор), Христо Кънчев, Валери Милков.

„ЛОКОМОТИВ" (ГОРНА ОРЯХОВИЦА) 1988-89 г.

Участници: Сашо Ангелов (1969), Тошко Арсов (1969), Асен Велинов (1957), Левент Гавазов (1961), Ценко Гавазов (1959), Валери Ганев (1963), Цветан Галев (1964), Георги Джонджоров (1964), Георги Георгиев (1956), Ивайло Йорданов (1966), Стефан Колев (1966), Манол Манолов (1963), Йордан Маринов (1968), Ангел Минчев (1959), Христо Михайлов (1956), Цветан Недялков (1963), Йордан Петров (1967), Димитър Печикамъков (1963), Георги Тодоров (1955).

А" РФГ

1 .ЦФКА СРЕДЕЦ София (ЦСКА)

30

30

9

1

86:24

49

2.Витоша София (Левски)

30

17

5

8

63:38

39

З.Етър В.Търново

30

13

8

9

48:30

34

4.Тракия Пловдив

30

12

9

9

49:36

33

5.Берое Ст.Загора

30

13

7

10

41:46

33

б.Дунав Русе

30

12

7

11

29:32

31

7.Черно море Варна

30

10

10

10

33:43

30

8 Локомотив София

30

12

4

14

36:34

28

9.Пирин Благоевград

30

12

3

15

34:33

27

10.Сливен

30

11

5

14

38:39

27

11.Славия София

30

8

10

12

32:36

26

12.Локомотив Г.Оряховица

30

11

4

15

26:45

26

13.Враца

30

9

8

13

32:53

26

14.Локомотив Пловдив

30

10

6

14

31:55

26

15.Спартак Варна

30

7

9

14

37:54

23

16.Миньор Перник

30

8

6

16

27:44

22

ОТПАДАТ: Спартак Варна и Миньор Перник. ВЛИЗАТ: Хебър Пазарджик и Черноморец Бургас.

 

Резултати

Домакин

Гост

Резултат

1.        

Локомотив ГО

ЦФКА

0

:

3

2.        

Локомотив ГО

Витоша

2

:

1

3.        

Локомотив ГО

Етър

0

:

4

4.        

Локомотив ГО

Тракия

1

:

0

5.        

Локомотив ГО

Берое

1

:

2

6.        

Локомотив ГО

Дунав

0

:

1

7.        

Локомотив ГО

Черно море

1

:

0

8.        

Локомотив ГО

Локомотив Сф

0

:

2

9.        

Локомотив ГО

Пирин

1

:

0

10.     

Локомотив ГО

Сливен

1

:

0

11.     

Локомотив ГО

Славия

2

:

1

12.     

Локомотив ГО

Враца

3

:

1

13.     

Локомотив ГО

Локомотив Пд

2

:

0

14.     

Локомотив ГО

Спартак

3

:

2

15.     

Локомотив ГО

Миньор

1

:

0

 

Домакин

Гост

Резултат

1.        

ЦФКА

Локомотив ГО

7

:

1

2.        

Витоша

Локомотив ГО

1

:

0

3.        

Етър

Локомотив ГО

4

:

1

4.        

Тракия

Локомотив ГО

2

:

0

5.        

Берое

Локомотив ГО

3

:

2

6.        

Дунав

Локомотив ГО

1

:

0

7.        

Черно море

Локомотив ГО

1

:

0

8.        

Локомотив Сф

Локомотив ГО

0

:

0

9.        

Пирин

Локомотив ГО

3

:

0

10.     

Сливен

Локомотив ГО

2

:

0

11.     

Славия

Локомотив ГО

0

:

0

12.     

Враца

Локомотив ГО

0

:

0

13.     

Локомотив Пд

Локомотив ГО

2

:

1

14.     

Спартак

Локомотив ГО

1

:

1

15.     

Миньор

Локомотив ГО

1

:

2

 

 

 „Б" РФГ

1 Хебър Пазарджик

38

23

6

9

66:38

52

2.Черноморец Бургас

38

20

10

8

63:32

50

З.Осъм Ловеч

38

21

5

12

50:27

47

4.Добруджа Добрич

38

18

10

10

46:31

46

5 Академик Свищов

38

16

12

10

45:30

44

6. Шумен

38

16

9

13

49:37

41

7 Хасково

38

14

12

12

59:41

40

8 Янтра Габрово

38

18

4

16

47:52

40

9. Вихрен Сандански

38

15

9

14

43:47

39

10 Локомотив Ст.Загора

38

17

4

17

56:61

38

11 Спартак Плевен

38

16

5

17

61:48

37

12.Тунджа Ямбол

38

14

9

15

43:46

37

13.Бдин Видин

38

13

11

14

41:50

37

14 Лудогорец Разград

38

15

4

19

51:62

34

15.Червено знаме Павликени

38

13

7

18

45:62

33

16.Рила Дупница

38

15

3

20

39:59

33

17 Академик София

38

9

14

1Ь

38:48

32

18.Спартак Пловдив

38

11

8

19

43:60

30

19 Локомотив Русе

38

12

2

24

39:56

26

20.Арда Кърджали

38

8

8

22

38:75

24

 

ОТПАДАТ: Академик София, Спартак Пловдив, Локомотив Русе и Арда Кърджали ВЛИЗАТ: Септемврийска слава Монтана, Светкавица Търговище, Розова долина Казанлък и Велбъжд Кюстендил.